Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 и А1 у Києві

 

Шаблоны Joomla 3 тут

Друк і виготовлення календарів в Києві

В даний час, в століття розвинених цифрових технологій календарі є скрізь: і на екрані комп'ютера або ноутбука, і в мобільному телефоні. Так що, здавалося б, виготовлення календарів вже неактуальна, надруковані календарі майже нікому не потрібні, і вони використовуються більше за звичкою, ніж в силу необхідності. Це не так. Друк календарів рік від року стає все більш і більш затребуваною послугою адже набагато зручніше просто кинути погляд на стіну, на стіл, або на кишеньковий календар і миттєво отримати потрібну інформацію, ніж копатися в телефоні, або викликати календар на екран комп'ютера.

Друкарня «Техніка» пропонує широкий асортимент календарів різних за форматом, конструкцією, призначенням. Вони можуть бути крім друку також піддані різним видам післядрукарської обробки: ламінуванню, лакуванню, тисненню.

Рус

Календар-плакат

У календаря-плакату великі можливості для донесення рекламної інформації до споживача. Це випливає з того, що такі календарі мають багато вільного поля, яке і заповнюється потрібною інформацією. Для більшої міцності, перешкоджання вигорання, та й просто для більшої краси настінні календарі піддаються УФ-лакування або ламінування.

Можуть бути різні формати таких календарів - від А3 до А0

 

 

 

 Квартальний календар

kk 2
Наприклад, настінний квартальний календар - незамінний в офісі компанії, хоча ніхто не забороняє користуватися квартальними календарями і вдома. Головною особливістю такого календаря є те, що він показує на одному розвороті відразу три місяці. На полях листів, як і на самій календарній сітці, може бути розміщено будь-яке рекламне зображення. Сама сітка робиться великої, що дає можливість робити на календарі позначки від руки.

 

Докладніше

 

 

 

 

 

 

Перекидний настінний календар

kk 4
Настінний перекидний календар - це дорога і престижна продукція. Цей ексклюзивний подарунок складається з декількох унікальних сюжетів з індивідуальною обкладинкою. Такі календарі зазвичай складаються з семи або тринадцяти листів і скріплюються пружиною з ригелем. Залежно від сюжету календарі можуть бути вертикально або горизонтально розташованими. При виготовленні календарів, які розміщуються на стіні, незалежно від їх конструкції, слід мати на увазі, що крім стандартної функції, вони також виконують роль прикраси інтер'єру. Перекидні настінні календарі хороші тим, що можуть донести більше інформації про товари і послуги фірми, ніж звичайні плакати, до того ж зображення має менше шансів «приїстися» за місяць, ніж за рік

Докладніше... 

 

Перекидний настільний календар

Функціональний рекламний носій - настільний календар. Він дуже привабливий і завжди «під рукою». Рекламний календар найдемократичніший і в той же час практичний інструмент, який працює на престиж компанії. Перекидні настільні календарі бувають 6 і 12 листові. У першому випадку календарна сітка друкується на обох сторонах аркуша, у другому - тільки на лицьовій. Листи з календарної сіткою щільністю 115-170 г / кв.м розміщуються на «ніжці» з щільного, іноді додатково заламінованого картону, і скріплюються з нею пружиною.

Докладніше...

 

Настольный календарь-будиночок

kk 5
Настільний календар-«будиночок» представляє собою запечатаний з одного боку аркуш цупкого паперу або картону, який бігуется таким чином, щоб в результаті вийшла призма. Для того, щоб призма «не розповзається» і зберігала форму, при виготовленні календарів використовується або двосторонній скотч або скріплення «на замок». Настільні календарі розрізняються розмірами і співвідношенням окремих елементів, а також орієнтуванням: вертикальна і горизонтальна.

Докладнише...

 

Кишеньковий календар

kk 7
Це відносно недорогий і поширений вид подарункової продукції. Корпоративний календар з логотипом, девізом, контактною інформацією про компанії завжди з собою. Кишенькові календарі оптимальні для вкладання в конверти при рекламних розсилках, цей вид поліграфічної продукції найохочіше розбирається на різних акціях. Важко придумати більш практичний бізнес-подарунок, ніж кишеньковий календар - роздатковий матеріал, у якого дуже високі шанси не бути викинутим відразу.

 

Рус  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP